Author
MellWin

Kapı & Pencere Aksesuarları

Aklınıza takılanları sormaktan çekinmeyin!

İLETİŞİME GEÇ

Uzun yıllar ahşap sektörüne metal aksamlar imal ederek hizmet veren aile şirketimizde teknolojik gelişmelerden ve üretim deneyimlerimizden faydalanarak yeni açılımlar yapmaya karar verdik.

Bu çerçevede yine aynı kulvarın farklı segmentlerinden olan, muadillerine oranla daha düşük maliyetli, uzun ömürlü ve kullanım kolaylığına sahip PVC (Poly Vinyl Chloride) için yalıtımdan güvenliğe kadar kritik görevleri olan kapı ve pencere aksesuarları üretiminde karar kılarak plastik sektörüyle tanıştık.

2000 li yılların başında dünya genelinde kabul gören PVC için aksesuar üretimini günümüzün ihtiyaçlarına uygun, gelişmiş enformatik altyapı desteğiyle gelişme ve büyüme odağımızla hayata geçirip, sektörümüz ve ülkemiz için “yerli ve kaliteli üretim” odaklı çalışmalarımızı azimle sürdürdük.

Değerli iş ortaklarımızla birlikte yola çıktığımız ilk günden bu yana hedefimiz, başarılı ve sevilen bir marka olmak, parolamız ise, “hayatımızın her anında dengeli,tutarlı,olumlu ve yüksek katma değer sağlayacak işler yapmak olacaktır.

Ürünlerimiz

1951’den beri sektördeki faaliyetlerimizi, üretim teknolojimize yansıtıyoruz.

Tilt Stay 13 cm
Tilt Stay 13 cm
Tilt Stay 22 cm
Tilt Stay 22 cm
Door Lock Striker Short
Door Lock Striker Short
Door Lock Striker Short Zamak Core
Door Lock Striker Short Zamak Core
Door Lock Striker Long
Door Lock Striker Long